O nás

Krbec Dent s.r.o. je společnost zabývající se prodejem dentálních materiálů, zubních implantátů, dezinfekce a přístrojů pro zubní lékaře a zubní laboratoře. Na českém dentálním trhu působíme od roku 1993. Nabízíme školení a semináře pro zubní specialisty (lékaře, techniky). Jsme výhradním prodejcem výrobků firem Bredent a Bredent-medical pro ČR. Jsme také přímým prodejcem dentálních značek Renfert, 3Shape, HLW dental instruments, Euronda, Edel-white, Saeshin a dalších.

Pro zubní lékaře a zubní techniky zajišťujeme kompletní vybavení stomatologických ordinací a laboratoří. Na námi dodávané přístroje provádíme záruční a pozáruční servis, poskytujeme poradenskou službu. Zajišťujeme též financování pomocí leasingu. Jsme profesionálové v oboru implantologie (stomatologie). Pro zubní techniky a lékaře pořádáme semináře, školení, praktické kurzy nejen v České republice, ale i v zahraničí u našich obchodních partnerů.

Historie a vývoj společnosti

  • 1993- založena první společnost (možná znáte název Krbec Dent Plzeň).
  • 2000 - založena společnost KRBEC Dentstam s.r.o.
  • 2007 - změna názvu společnosti na Krbec Dent s.r.o. (kontakty)


Aktuální adresa (fakturační i dodací):
Krbec Dent s.r.o.
Úněšovská 20/2114
323 00 Plzeň

Zajímá vás stomatologie, chcete se stát zubním technikem? Podívejte se na to, co povolání zubní technik obnáší. Jste zubní lékař? Přijdou vám vhod informace z časopisu pro stomatology Stomateam. Zajímavé je také centrum pro pacienta a lékaře web Zuby.