Dentální hygiena

Pasta "edel+white Gum Care Forte®" chrání a posiluje dásně. Pomáhá udržovat přirozenou bakteriální rovnováhu a snižuje množství zubního plaku, hlavní příčiny zánětu dásní. Gum Care Forte® obsahuje laktáty vápníku a hliníku, které zpevňují a osvěžují podrážděné dásně, zlepšují jejich kondici a činí je pevnými. Obsahuje fluorid sodný jako ochranu proti zubnímu kazu.

Pasta "edel+white Anti-Tartar + Whitening®" jemně čistí a chrání zuby. Speciální složení pasty - zejména pyrofosfát draselný - pomáhá v boji proti plaku a skvrnám. Zuby postupně získávají svůj přirozeně bělavý odstín. Obsahuje fluorid sodný jako ochranu proti zubnímu kazu. Ústní voda "edel+white Fresh+Protect mouth rinse" působí proti zápachu z úst a zároveň chrání zuby proti zubnímu kazu.

Extrakty z grapefruitu a citrónu dodávají ústní vodě "Fresh+Protect" přírodní protibakteriální účinky. Obsahuje fluorid sodný. Neobsahuje alkohol.

Škrabky na jazyk "edel+white tongue cleaners" představují šikovný a hygienický nástroj ke stírání bakterií z povrchu jazyka a k udržení svěžího dechu.

Zubní kartáčky "edel+white toothbrushes" umožňují optimální čištění zubů a současně snižují riziko možného poškozování dásní při čištění. Používáme jak zaoblené Dupont TYNEX® štětinky, tak i speciálně zešikmené mikrojemné štětinky KONEX®, které zaručují vynikající čištění dokonce i zubních jamek a rýh, a také okolo okrajů dásní. Příjemné, barevné a ergonomické rukojeti.

Kartáčky pro dospělé, kartáčky pro děti.

Mezizubní kartáčky "edel+white Dental Space Brushes" jsou ideální pro každodenní čištění mezizubních prostor. Jejich silný chirurgický drátek je bíle potažen a je hygienický. Bezpečné i pro používání kolem implantátů.

Patentovaná párátka "edel+white Flexi Stics" nabízejí perfektní čištění během dne nebo po jídle. Voskovaná zubní nit "edel+white Waxed Floss", zubní páska "Dental Tape" a chlupatá zubní nit "Fluffy Floss" využívají nejnovější generaci materiálů určených pro zubní nitě. Zubní párátka "edel+white Dental Stics", vyrobená ze dřeva v Japonsku, jsou na vysoké technické úrovni a nahrazují běžná zubní párátka. Jednosvazkové kartáčky "edel+white single tuft brushes" představují výbornou pomůcku k čištění podél dásňových žlábků a okolo ortodontických aparátků.

Skladem na centrálním skladu. Dodáme do 2-5 dní.

Ajona stomacium 25ml

69,- Kč