Novinky Renfert!

Nová řada pískovaců Basic Eco

Nová série odsávání Silent Compact / CompactCAM

 

 

  

 

HELBO Photodynamic system

-zničí více než 99% bakterií bez použití antibiotik

-dostaňte bakteriální infekce pod kontrolu

-bez bolesti a vedlejších účinků pro Vašeho pacienta

-přejít do e-shopu

    

Zubní technika pro zubní lékaře a zubní techniky

Krbec Dent s.r.o. prodává dentální materiály a přístroje pro zubní lékaře a zubní laboratoře (e-shop). Pořádáme kurzy, školení a semináře pro zubní techniky a lékaře. Zajišťujeme servis přístrojů pro zubní laboratoře i ordinace a také se zabýváme prodejem materiálů pro zubní implantologii. Zastupujeme přední dentální značky Renfert, HLW, Euronda, 3Shape, VITA a jsme výhradním zástupcem Bredent pro ČR.

 

Pracujete v oblasti dentální hygieny? Jste zubní lékař nebo technik a sháníte profesionální a kvalitní přístroje či vybavení pro vaši zubní ordinaci anebo laboratoř? Jste na správné adrese! Krbec Dent s.r.o. je specialista na prodej zubní techniky a školení stomatologických odborníků. Nakupujte kvalitní značkové materiály a přístroje v našem e-shopu a přesvědčíte se, že nabízíme špičkové vybavení pro zubní specialisty. Pokud potřebujete poradit s výběrem zubní techniky, neváhejte a kontaktujte nás.

 

Dentální materiály a přístroje v akci

Využijte výhodné akční nabídky produktů z oblasti zubní techniky a materiálů. Rovněž vám doporučujeme navštívit sekci výprodej.

Katalog 2014/15 ke stažení ZDE.

Zažádejte si o něho, zdarma zašleme.

Novinky Renfert

Top Spin NEW

Nový a dostupnější zavaděč pinů.

 

Silent V4

Extrakce až 4 pracovních míst současně!

 

Nejnovější Renfert Report ke stažení ZDE