bredent for2press / bioHPP

3Shape TRIOS

Intraorální skener nové generace.

Nejnovější technologie.

Bez nutnosti použití sprayů pro scannování.

Trios získal ocenění "EXPONÁT ROKU" na veletrhu Pragodent.

 

 

Připravujeme turné po ČR, zájemci se mohou předběžně hlásit na info@krbec.cz

 

 

 

 

 

  

 

HELBO Photodynamic system

-zničí více než 99% bakterií bez použití antibiotik

-dostaňte bakteriální infekce pod kontrolu

-bez bolesti a vedlejších účinků pro Vašeho pacienta

-přejít do e-shopu

    

Zubní technika pro zubní lékaře a zubní techniky

Krbec Dent s.r.o. prodává dentální materiály a přístroje pro zubní lékaře a zubní laboratoře (e-shop). Pořádáme kurzy, školení a semináře pro zubní techniky a lékaře. Zajišťujeme servis přístrojů pro zubní laboratoře i ordinace a také se zabýváme prodejem materiálů pro zubní implantologii. Zastupujeme přední dentální značky Renfert, HLW, Euronda, 3Shape, VITA a jsme výhradním zástupcem Bredent pro ČR.

 

Pracujete v oblasti dentální hygieny? Jste zubní lékař nebo technik a sháníte profesionální a kvalitní přístroje či vybavení pro vaši zubní ordinaci anebo laboratoř? Jste na správné adrese! Krbec Dent s.r.o. je specialista na prodej zubní techniky a školení stomatologických odborníků. Nakupujte kvalitní značkové materiály a přístroje v našem e-shopu a přesvědčíte se, že nabízíme špičkové vybavení pro zubní specialisty. Pokud potřebujete poradit s výběrem zubní techniky, neváhejte a kontaktujte nás.

 

Dentální materiály a přístroje v akci

Využijte výhodné akční nabídky produktů z oblasti zubní techniky a materiálů. Rovněž vám doporučujeme navštívit sekci výprodej.